Ana Sayfa   Mail Gönder    Kroki   İlan Kuralları    Seri İlan Örnekleri   Çerçeveli İlan Örnekleri  
 
kampanyalar
kroki
bilinmesi gerekenler
     
     
 
Gelişmekte olan ülkemiz her geçen gün yeni gelişen teknolojik imkanları kullanmak durumundadır. Gelişen toplumlar her zaman iletişim ve tanıtım olanaklarını en iyi kullanan toplumlardır. Ülkemiz de bu iletişim ve tanıtım olanaklarını en iyi şekilde kullanmaya çalışmaktadır. Firmalar, şirketler, şahıslar tanıtım için yazılı ve görsel reklam tanıtım hizmetlerinden istifade etmektedirler. bu bağlamda seri ilan ajanslarının özel ve tüzel kişilikleri olmakla beraber çalışma prensiplerini bağlı bulundukları medya kuruşları belirler.
 
     
 
Amacımız sektörümüzün önemi ve bulunduğu konum itabariyle medya ve müşteri arasındaki bağı en iyi şekilde oluşturmaktır.
 
 
 
 
İlkemiz ilanınızın en ekonomik en etkili gazetede yerini almasını sağlamaktır. Seri ilanlar bugünkü konumuna profesyonel anlamda çalışan ajansların gayreti ve desteğiyle gelmiştir.
 
     
 
Ajansımız 7.7.1991 yılında Haydar Şahin tarafından K.Bakkalköy'de Şahıs Firması olarak kuruldu. Büyüme trendine göre 1995 yılında şirketleşti. Disiplinli ve profesyonel çalışmalarıyla, geniş müşteri portföyünü oluşturarak sektörde kendini kanıtlamıştır.
 
     
 
Bu çalışmalar sonucunda medya kuruluşları tarafından başarı ödüllerine layık görülmüştür.
 
     
 
Profesyonel bir ortamda buluşmak dileğiyle.
 
     
 
İyi çalışmalar .
   
 
Haydar ŞAHİN
   
       
 
 
Kayışdağı Cad. Hal Yolu Demiroğlu Apt. No:27/6 (Carrefour Yanı) Küçükbakkalköy Kadıköy (Ataşehir) İstanbul Tel: +90(216) 574 1 570 (pbx)